






| Kód: | F:80078826 |
| Cena s DPH: | 1 190,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 983,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 49,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 40,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 4.7 |
| výška: | 2 cm |
| model: | FatraStep, Grineris |
| délka: | 30 cm |
| šířka: | 30 cm |
| ostatní: | imitace kamene, imitace betonu |
| typ: | umělým trávníkem |
| množství: | 9 ks |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Plastová terasová dlažba s umělým trávníkem FatraStep Grineris jsou určeny pro terasy, balkóny nebo okolo bazénů. Napodobují dezén trávy. Dlaždice je velmi snadné a rychlé poskládat i demontovat. Díky postranním háčkům je možné dlaždice navzájem spojovat. Dlaždice jsou vyrobeny z polypropylenu, odolávají tedy olejům a rozpouštědlům. Jednotlivé díly do sebe stačí jen zacvaknout a je hotovo. Pokládka Vám v menších prostorech nezabere více než pár desítek minut. Balení obsahuje 9 dlaždic (0,81m²).
Dlaždice FATRASTEP se vyrábí v pěti různých odstínech v dezénu břidlice, kamene, dřeva a trávy, které můžete při pokládce také různě kombinovat.
| vlastnost: | venkovní, terasová, zámkový systém |