| Kód: | F:20000103 |
| Cena s DPH: | 313,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 258,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| výška: | 1,5 cm |
| délka: | 195 cm |
| šířka: | 50 cm |
| ostatní: | plážové podložky |
| barva: | různobarevná |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Plážové skládací lehátko je vhodné na každou letní dovolenou.
Mix barev a dekorů. Dodáváme dle skladových zásob.
UPOZORNĚNÍ: Praní při teplotě max. do 40 °C
| vlastnost: | skládací |
| Cena bez DPH: | 1 479,30 Kč |
| Cena s DPH | 1 790,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 329,80 Kč |
| Cena s DPH | 399,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 568,70 Kč |