



| Kód: | F:77224315 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 6 931,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 728,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 285,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 235,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 7.91 |
| materiál: | textilní |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,9 cm |
| model: | Cleopatra Extra |
| délka: | 130 cm |
| šířka: | 180 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | výroba vstupních čisticích rohoží na míru |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní rohož Cleopatra Extra je vstupní rohožka kobercového typu vyrobená z antistatického polyamidového vlákna, které dokonale očistí obuv od jemných nečistot, které neodstranila venkovní čistící zóna. Antistatické polyamidové vlákno s vysokou hustotou je zataveno do nepropustného podkladu. Rohož má vysoký stupeň čistění a je určena pro silný provoz.
Vnitřní čistící rohož Cleopatra Extra je ideální v kombinaci s venkovní čistící zónou, která zajistí odstranění hrubých nečistot - kamínky, bahno, sníh. Samotná rohož pak zachytí zbylé nečistoty a vlhkost.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, Bfl-S1 |
| použití: | vstup do budovy, vstup do bytu, vstup do kanceláře, vstup do rodinného domu, vstupy, vstupní prostory |