

| Kód: | F:86871566 |
| Cena s DPH: | 294,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.2 |
| materiál: | textilní, gumový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,1 cm |
| model: | Lima Elephants |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
| materiál - textilní: | textilní |
Vstupní čistící rohož vhodná pro odstranění drobných nečistot - bahno, tráva, zbytky sněhu. Rohožka je nejčastěji před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří. Díky svému designu často slouží i jako designový doplněk, popřípadě jako odkládací plocha pro mokrou obuv.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |