





| Kód: | F:80002349 |
| Cena s DPH: | 638,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 528,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 26,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 21,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 18 dny |
| hmotnost: | 8.5 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | S850, UniPad |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | z granulátu, deska |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | stavebnictví, střelnice |
| proč - inspirace, realizace: | izolace |
| materiál - guma: | gumový, SBR |
Antivibrační tlumící rohož FLOMA S850 je elastomerická deska vyrobena ze směsi pryžového granulátu SBR a polyuretanového pojiva. Díky tomuto složení perfektně slouží jako ochrana proti chvění, vibracím a také jako izolace budov, vozovek, pilířů a nosníků.
Svými vlastnostmi výrazně zvyšuje odolnost stavebních konstrukcí vůči namáhání a otřesům. Nejčastější využití tato rohož nalezne ve stavebnictví, zásluhou své praktičnosti však nalezne uplatnění i jako gumová podložka do hal a tělocvičen, obložení střelnic nebo jako podkladová, dilatační, dělící a protiskluzová deska. Tato tlumící rohož není vhodná jako finální vrstva podlahy.
U tohoto typu S850 proběhly specifické technické zkoušky a splňuje určité certifikace. Více informací o naměřených vlastnostech naleznete v technickém listu, jenž je v galerii produktu.
Antivibrační rohož si v případě potřeby můžete nařezat do požadovaného rozměru za pomocí odlamovacího nože, případně jakýmkoliv ostrým nožem.
Více informací naleznete v technickém listu popř. kontaktujte zákaznickou podporu.
| vlastnost: | antivibrační, elastická, podlahová, tlumicí, neformátovaná, solitérní, protihluková |
| použití: | stavebnictví |
| Cena bez DPH: | 3 694,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 469,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 067,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 760,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 759,60 Kč |