




| Kód: | F:82225632 |
| Cena s DPH: | 3 388,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 800,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 139,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 115,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 57.6 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| výška: | 3,6 cm |
| model: | UniPad, S800 |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | z granulátu, deska |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, SBR |
Antivibrační tlumící rohož FLOMA S800 je elastomerická deska vyrobena ze směsi pryžového granulátu SBR a polyuretanového pojiva. Díky tomuto složení perfektně slouží jako ochrana proti chvění, vibracím a také jako izolace budov, vozovek, pilířů a nosníků.
Svými vlastnostmi výrazně zvyšuje odolnost stavebních konstrukcí vůči namáhání a otřesům. Nejčastější využití tato rohož nalezne ve stavebnictví, zásluhou své praktičnosti však nalezne uplatnění i jako gumová podložka do hal a tělocvičen, obložení střelnic nebo jako podkladová, dilatační, dělící a protiskluzová deska. Tato tlumící rohož není vhodná jako finální vrstva podlahy.
Antivibrační rohož si v případě potřeby můžete nařezat do požadovaného rozměru za pomocí odlamovacího nože, případně jakýmkoliv ostrým nožem.
| vlastnost: | antivibrační, elastická, podlahová, tlumicí, neformátovaná, solitérní, protihluková |