

| Kód: | F:88009977 |
| Cena s DPH: | 311,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 257,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 1.3 |
| materiál: | textilní, polyesterový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1 cm |
| model: | Blitz |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| odstín: | hnědá |
| barva - odstín: | antracitová, hnědá |
| materiál - plast: | polyesterový |
| materiál - textilní: | textilní |
Čistící vstupní rohož Blitz je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov a dalších vnitřních prostor. Strukturově vytváří 3D efekt. Podkladová strana je díky použitému materiálu přilnavá a zabraňuje nežádoucímu posuvu rohože. Rohož Blitz má vysokou čistící schopnost a je vyrobena v praktickém designu. Vhodná k moderním domům, kde se klade důraz na každý drobný detail.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vstupní |