| Kód: | F:80011536 |
| Cena s DPH: | 1 798,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 486,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 73,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 61,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Perla |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | šedá |
Vstupní rohožka s půlkruhovým povrchem, ideální pro domácí a kancelářské použití. Má speciální strukturu s ostrou texturou a je ideální pro místa s extrémně vysokým provozem.
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, vstupní |
| Cena bez DPH: | 156,20 Kč |
| Cena s DPH | 189,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 364,10 Kč |
| Cena s DPH | 10 120,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,70 Kč |