| Kód: | F:80011546 |
| Cena s DPH: | 1 931,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 596,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 79,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 65,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 11 dny |
| hmotnost: | 2 |
| materiál: | textilní |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Koral |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 100 cm |
| barva: | šedá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | šedá |
| materiál - textilní: | textilní |
Rohož s exkluzivním půlkruhovým tvarem, který navíc zdůrazňuje estetické hodnoty, aniž by ztratil své čisticí vlastnosti.
Žebrovaná textura vlákna zajišťuje účinné čištění a poskytuje estetický vzhled. Snadno se čistí, odolává nízkým teplotám a vlhkosti. Flexibilní všestranná nájezdová rampa zajišťuje hladký pohyb chodců a vozíků. Určeno pro místa s nízkým nebo středním provozem
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, vstupní |
| Cena bez DPH: | 2 865,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 451,30 Kč |
| Cena s DPH | 1 756,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 101,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 962,20 Kč |