| Kód: | F:80011544 |
| Cena s DPH: | 6 221,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 141,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 255,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 211,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| materiál: | textilní |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | Koral |
| délka: | 210 cm |
| šířka: | 110 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | antracitová |
| materiál - textilní: | textilní |
Šedá vstupní rohož s žebrovanými a odolnými vlákny, díky kterým dokonale zadrží bláto, písek a sníh u vchodu. Je odolný vůči nízkým teplotám a vlhkosti.
Nejčastější použití
Vlastnosti
Technické údaje
| vlastnost: | čisticí, vstupní |
| Cena bez DPH: | 4 789,50 Kč |
| Cena s DPH | 5 795,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 864,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 045,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 23 110,40 Kč |
| Cena s DPH | 27 963,50 Kč |