


| Kód: | F:82484515 |
| Cena s DPH: | 347,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 286,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 11,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.564 |
| materiál: | textilní, polyesterový |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 0,6 cm |
| model: | Calais |
| délka: | 50 cm |
| šířka: | 80 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | antracitová |
| materiál - plast: | polyesterový |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Calais je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov, rodinných domů, bytů a kanceláří. Horní vrstva rohože tvořena hustým střiženým vlasem z polyesteru, s vysokou gramáží a dlouhou životností. Rubová strana rohože je z pratelného vinylu pro dobrou přilnavost k povrchu.
Textilní rohož Calais má vysokou čistící schopnost a je vyrobena v jednobarevném designu v několika barevných provedeních. Vstupní čistící rohož Calais se čistí běžnými čisticími prostředky a lze ji prát v pračce při teplotě 30°C.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, pratelná |