



| Kód: | F:81737391 |
| Cena s DPH: | 1 837,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 518,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 75,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 62,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 6.48 |
| materiál: | textilní |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Mars |
| délka: | 90 cm |
| šířka: | 300 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | šedá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | šedá |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Mars je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov, rodinných domů, bytů a kanceláří. Horní vrstva rohože v jemném vzorku z polypropylenových vláken, rubová strana rohože je z vinylu se zpevněným zkoseným okrajem zabraňujícím zakopnutí. Rohož třídy Efl, což značí výrobek se schopností odolávat malému plameni.
Textilní rohož Mars je praktická rohož s dobrými čistícími vlastnostmi a dobrou obsorpcí vody. Vstupní čistící rohož Mars se čistí běžnými čisticími prostředky.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |
| Cena bez DPH: | 2 578,50 Kč |
| Cena s DPH | 3 120,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 583,50 Kč |
| Cena s DPH | 706,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 243,20 Kč |
| Cena s DPH | 294,20 Kč |