






| Kód: | F:81715041 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 759,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 454,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 59,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 5.616 |
| materiál: | textilní, polypropylenový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 0,6 cm |
| model: | Everton |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 180 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU dwf, #SKU dfgfdsagdg |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov |
| barva - odstín: | antracitová |
| materiál - plast: | polypropylenový, PP |
| materiál - textilní: | textilní |
Černá textilní čistící vnitřní vstupní rohož Everton je vhodná k dočištění obuvi do běžně namáhaných vstupů do budov a dalších vnitřních prostor. Horní vrstva rohože je vyrobena ze 100% polypropylenu, rubová strana rohože je z vinylu se zpevněným zkoseným okrajem zabraňujícím zakopnutí. Podkladová strana je díky použitému materiálu přilnavá a zabraňuje nežádoucímu posuvu rohože.
Textilní rohož Everton má vysokou čistící schopnost a je vyrobena v praktickém designu jemného proužku s drážkami zachycující nečistoty. Vlákna rohože jsou antistatická a vysoce odolná. Vstupní čistící rohož Everton se čistí běžnými čisticími prostředky.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |
| použití: | komerční, administrativní prostory, ubytovací zařízení |