













| Kód: | F:83654127 |
| Cena s DPH: | 219,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 181,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,99 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1 |
| materiál: | gumový |
| určení: | na schody |
| výška: | 0,5 cm |
| model: | Gummi |
| délka: | 25 cm |
| šířka: | 75 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumový nášlap na schody Gummi efektivně ochrání schody před opotřebením především v průmyslových objektech, halách a sklepech. Díky drsnému povrchu nášlapné plochy z kvalitní 100% gumy drží na místě a limituje nebezpečí uklouznutí. Poslouží jako praktický, účelový doplněk.
Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Uvedené rozměry jsou totožné s nášlapnou plochou produktu. Nášlap je možné vyčistit pomocí měkkého kartáčku a mýdla.
Nášlapy však důrazně doporučujeme přilepit nejen oboustrannou lepící páskou, která je součástí nášlapů, ale i spolehlivým fixačním lepidlem, aby se předešlo nechtěnému uvolnění nášlapů ze své pozice.
| vlastnost: | venkovní |
| Cena bez DPH: | 181,00 Kč |
| Cena s DPH | 219,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 652,90 Kč |
| Cena s DPH | 790,00 Kč |