| Kód: | F:83216345 |
| Cena s DPH: | 216,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 178,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,91 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 0.192 |
| materiál: | kobercový |
| určení: | na schody |
| výška: | 3,5 cm |
| model: | Oslo |
| délka: | 17 cm |
| šířka: | 56 cm |
| barva: | černá |
| tvar: | půlkruhový |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| barva - odstín: | antracitová |
| materiál - plast: | polypropylenový |
| materiál - textilní: | kobercový |
Kobercový nášlap na schody je perfektním pomocníkem při zamezení možnému uklouznutí na schodech, mechanickým poškozením schodu nebo při plnění estetické funkce schodiště.
Tento nášlap je lemován obšitím a také opatřen pevnou plastovou hranou pro držení jeho tvaru. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Uvedené rozměry jsou totožné s nášlapnou plochou produktu. Nášlap je možné vyčistit pomocí měkkého kartáčku a mýdla nebo pracím práškem.
Nášlapy však důrazně doporučujeme přilepit nejen oboustrannou lepící páskou, která je součástí nášlapů, ale i spolehlivým fixačním lepidlem, aby se předešlo nechtěnému uvolnění nášlapů ze své pozice.
| vlastnost: | samolepicí |