| Kód: | F:80081356 |
| Cena s DPH: | 183,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 11 dny |
| určení: | pro hliníkové nášlapy |
| model: | Standard |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 11,5 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| tloušťka: | 0,7 mm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| proč - inspirace, realizace: | tlumení dopadů |
Náhradní protiskluzová páska pro hliníkové desky o rozměru uvedeném v technických parametrech níže.
| vlastnost: | podlahová, protiskluzová, náhradní |
| použití: | protiskluzová ochrana |
| Cena bez DPH: | 2 079,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 515,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 940,50 Kč |
| Cena s DPH | 1 138,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 157,30 Kč |