



| Kód: | F:81715128 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 569,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 470,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 23,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 0.82 |
| materiál: | textilní, polyamidový |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 0,75 cm |
| model: | Portal |
| délka: | 40 cm |
| šířka: | 60 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | vstupní čistící |
| barva: | béžová |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU dwf |
| inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do budov, vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - plast: | polyamidový |
| materiál - textilní: | textilní |
Textilní čistící vnitřní vstupní rohož Portal je vhodná k dočištění obuvi od jemných nečistot a vody. Horní vrstva rohože je vyrobena ze 100% polyamidu, rubová strana rohože je z vinylu s gumovou náběhovou hranou.
Textilní rohož Portal je vyrobena v praktickém designu s jemným melírovaným vzorem. Vstupní čistící rohož Portal se čistí běžnými čisticími prostředky.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní, Cfl-S1 |
| použití: | komerční, administrativní prostory |