












| Kód: | F:80070090 |
| Cena s DPH: | 1 793,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 481,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 73,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 60,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 30 dny |
| hmotnost: | 6.7 |
| výška: | 8 cm |
| model: | Linea Premium |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 75 cm |
| barva: | bílá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Terasová dlaždice Premium je vhodná pro budování chodníků na plážích, jako podloží ve venkovních prostorách hospod, restaurací, altánů, kiosků, stánků, bazénů, pro kempování, jako základna pro zahradní nábytek a také např. jako pódium vystavující propagační zboží v obchodech.
Dlaždice se vyrábí z polypropylenového kopolymeru, recyklovatelného materiálu, neobsahuje těžké kovy a odpovídá současným předpisům. Tento materiál je odolný proti nárazům, vodě, nízkým i vysokým teplotám a je díky aditivu stabilní pod UV zářením. Materiál je taktéž omyvatelný, neabsorbuje zápach a neuchovává vlhkost.
Protiskluzný povrch dlaždice je zakončen dezénem, který vytváří světlý / tmavý optický efekt. Základní rám má voštinový tvar (tvar plástve), který poskytuje vysoký odpor v kroucení a ohybu. Boky šestihranných žeber ve spodní části dlaždice mají otvory, které umožňují odvodnění a průchod všech kabelů. Patky mohou být také spojeny střídavě.
Terasové dlaždice standardně zasíláme jako balík. U objednávek s velkým počtem kusů zasíláme na paletě, zde se cena dopravy může řešit individuálně (dle počtu kusů, celkové váhy, vzdálenosti atd.). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a cenu dopravy upřesníme, popřípadě se lze informovat předem.
| vlastnost: | venkovní, terasová, zámkový systém |
| Cena bez DPH: | 147,90 Kč |
| Cena s DPH | 179,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,50 Kč |
| Cena s DPH | 142,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,90 Kč |
| Cena s DPH | 179,00 Kč |