





















| Kód: | F:87441120 |
| Cena s DPH: | 678,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 561,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 27,90 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 11 |
| výška: | 15,8 cm |
| model: | RePVC |
| délka: | 58 cm |
| šířka: | 16 cm |
| barva: | bílá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Bílý plastový silniční obrubník se využívá pro nejrůznější účely. Nejčastěji se obrubníky používají jako vodící prahy na pozemních komunikacích - parkoviště, garáže v obchodních centrech, výjezdy z objektů, kruhové objezdy. Lze s nimi také vytvářet nástupní zastávky, ostrůvky, dráhy pro motokáry nebo jen překážky na cestě.
Plastové obrubníky se mimo bílé vyrábí také v dalších barvách (černá, červená, žlutá), lze je mezi sebou kombinovat a sestavovat tak i různobarevné obrubníky / vodící prahy. K silničním obrubníkům dodáváme také různé doplňky a příslušenství, které je obvykle uvedeno u produktu jako související produkt.
Volná pokládka na podlahu / pozemní komunikaci, spojení mezi sebou na principu zámku. Silniční obrubníky se dají neomezeně kombinovat a vytvořit tak vícebarevné kombinace je-li to žádoucí nebo se barvy nekombinují a celek je jednobarevný. Lze zakončit koncovkami "samec" a "samice" anebo spojit koncové obrubníky mezi sebou a vytvořit tak uzavřený celek (např. kruh).
| vlastnost: | silniční, vodicí, bezpečnostní |
| Cena bez DPH: | 59,40 Kč |
| Cena s DPH | 71,90 Kč |