










| Kód: | F:80100068 |
| Cena s DPH: | 308,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 1.35 |
| materiál: | plastový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,8 cm |
| model: | Dots |
| délka: | 48 cm |
| šířka: | 76 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| kde - inspirace, realizace: | vstupy do bytů, vstupy do kanceláří, vstupy do rodinných domů |
| materiál - plast: | plastový |
Vstupní čistící rohožka vhodná pro odstranění drobných nečistot - bahno, tráva, zbytky sněhu. Rohožka je nejčastěji před dveřmi bytů, rodinných domů či kanceláří. Díky svému designu často slouží i jako designový doplněk, popřípadě jako odkládací plocha pro mokrou obuv.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vnitřní, vstupní |
| použití: | vstupy, vstupní prostory |