



| Kód: | F:81716398 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 9 895,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 178,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 407,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 336,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 10.4 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 2 cm |
| model: | Safety Stance Solid |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 90 cm |
| typ: | 100% nitrilová pryž |
| barva: | černá |
| odolnost: | 100/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový, 100% nitril |
Černá extra odolná průmyslová olejivzdorná rohož Safety Stance Solid je vyrobena ze 100% nitrilové směsi odolné průmyslovým olejům a chemikáliím. Vhodná do vícesměnných provozů. Protiúnavové rohože nejvyšší kvality určené do průmyslového prostředí s vysokou zátěží. Povrch Diamond Grid garantuje bezpečnou chůzi, kanálky zachycují úniky oleje.
Plné provedení chrání podlahu před znečištěním a brání propadání drobných předmětů. Ergonomický přínos ze stání na 20 mm pružné podložce. Neposouvá se. Neobsahuje silikon, je proto vhodná i do lakoven. Rohož je dodávána bez náběhové hrany. V případě zájmu lze okraje rohože doplnit o náběhovou hranu, kterou nabízíme v několika barevných provedeních a naleznete je v souvisejícím zboží. Pro spojení jednotlivých rohoží do větší plochy lze použít spojku, kterou také naleznete v souvisejícím zboží.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, plná, odolná, modulová |
| použití: | suché prostředí |