







| Kód: | F:81716312 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 5 264,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 351,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 216,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 179,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 10.5 |
| materiál: | gumový |
| určení: | pro svářeče |
| výška: | 1,3 cm |
| model: | Nitrile FR, Skywalker HD |
| délka: | 91 cm |
| šířka: | 91 cm |
| typ: | 100% nitrilová pryž |
| barva: | černá |
| odolnost: | 100/100 |
| protiskluzovost: | 100/100 |
| pohodlnost: | 100/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | montážní linky, pracoviště |
| proč - inspirace, realizace: | oddělení materiálů |
| materiál - guma: | gumový, 100% nitril |
Modulární protiskluzová protiúnavová průmyslová rohož Skywalker HD je tvořena čtvercovými modulovými rohožemi z odolné gumové směsi o rozměru 91 x 91 cm. Těmito moduly lze pokrýt rozlehlá pracoviště i individuální pracovní stanice. Vysokou ergonomii zajišťuje protiskluzný povrch a 13 mm silná, pružná konstrukce rohože, poskytující vysoký pracovní komfort v suchém průmyslovém prostředí.
Jedinečný design a zpracování umožňují rychlou instalaci i bezproblémovou manipulaci s rohoží. Řezací mřížka, vyznačená na rubu, usnadňuje dělení rohože po modulech 30 x 30 cm a činí přizpůsobení rohože ještě snazším. Zkosené hrany proti zakopnutí dovolují formovat vnitřní i vnější rohy.
| vlastnost: | olejivzdorná, protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, Bfl-S1, modulová, zámkový systém |
| použití: | průmysl, sklady, výroba |