




| Kód: | F:80000595 |
| Cena s DPH: | 2 169,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 793,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 89,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 73,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 4.6 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 0,6 cm |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Protiúnavová průmyslová rohož s dobrým poměrem cena / výkon.
Rohož izoluje pracovníky od studené betonové podlahy a zároveň zamezuje únavě díky své výšce a použitému pohodlnému materiálu.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová |