








| Kód: | F:80000551 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 2 946,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 121,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 100,30 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 10.5 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,4 cm |
| délka: | 120 cm |
| šířka: | 90 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Rohož je vyráběná ze směsi pružné a tuhé přírodní gumy. Bublinkový povrch stimuluje krevní oběh v chodidlech, nohách a celém těle. Rohož izoluje pracovníky od chladu z betonových podlah.
Rohož je možné zakoupit ve variantách: samostatný lemovaný, středový nebo koncový díl. Je tedy možné vytvořit běhoun o libovolné délce s šířkou 90 cm.
Pro odstranění nečistot použijte vysokotlakou hadici (nesmí přesáhnout 60 psi). Nepoužívejte páru, odmašťovací nebo korozivní chemikálie. Rohož nedrhněte.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | autoservisy, opravny |