







| Kód: | F:80000759 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 64 522,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 53 324,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 2 657,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 196,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 105.8 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,25 cm |
| délka: | 15,3 m |
| šířka: | 90 cm |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Průmyslová rohož s odolným rýhovaným tvrzeným povrchem z PVC pro náročné průmyslové podmínky. Pěnová rubová strana poskytuje pohodlí a zmírňuje únavu při dlouhém stání. Zkosené okraje rohože snižují riziko zakopnutí a umožňují jednoduchý přístup vozíkům.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová |
| použití: | autoservisy, opravny |