





| Kód: | F:80000646 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 34 790,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 28 752,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 432,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 183,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 45.6 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,25 cm |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 60 cm |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Jedinečná dvojvrstvá rohož s vynikajícími protiúnavovými vlastnostmi.
Povrch rohože je vyroben z tvrzeného PVC, které je extrémně ohebné a odolné vůči opotřebení.
Spodní strana z PVC pěny zabezpečuje výborné odpružení a zmírňuje únavu snížením tlaku na chodidla, nohy i záda a podporuje tak krevní oběh a koncentraci pracovníků, což vede ke snížení rizika ohrožení zdraví z důsledku dlouhodobého stání.
Rohož díky své výšce účinně izoluje od chladu z betonových podlah.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová |
| použití: | autoservisy, opravny |
| Cena bez DPH: | 2 144,10 Kč |
| Cena s DPH | 2 594,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 110,30 Kč |
| Cena s DPH | 3 763,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 68 218,70 Kč |
| Cena s DPH | 82 544,60 Kč |