






| Kód: | F:80000665 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 77 258,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 63 850,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 3 182,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2 629,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 108 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 1,5 cm |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 90 cm |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| kde - inspirace, realizace: | autoservisy, opravny |
| materiál - guma: | gumový |
Jedinečná dvojvrstvá rohož s vynikajícími protiúnavovými vlastnostmi po obvodu vybavená náběhovou hranou pro prevenci zakopnutí.
Povrch rohože s diamantovým vzorem je vyroben z tvrzeného PVC nabízející dobrou mechanickou i chemickou odolnost. Pěnová rubová strana rohože zmírňuje únavu při dlouhodobém stání a chrání pracovníky před negativními vlivy studených betonových podlah.
| vlastnost: | protiúnavová, průmyslová |
| použití: | autoservisy, opravny |