












| Kód: | F:80070023 |
| Cena s DPH: | 562,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 464,80 Kč |
| Přepočtená cena: | 23,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.84 |
| materiál: | plastový |
| výška: | 1,4 cm |
| model: | FatraStep, Slateris |
| délka: | 30 cm |
| šířka: | 30 cm |
| ostatní: | imitace kamene, imitace betonu |
| barva: | černá |
| množství: | 9 ks |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Plastové dlaždice FATRASTEP Slateris jsou určeny pro terasy, balkóny nebo okolo bazénů. Napodobují dezén dlaždice. Dlaždice je velmi snadné a rychlé poskládat i demontovat. Díky postranním háčkům je možné dlaždice navzájem spojovat. Dlaždice jsou vyrobeny z polypropylenu, odolávají tedy olejům a rozpouštědlům. Jednotlivé díly do sebe stačí jen zacvaknout a je hotovo. Pokládka Vám v menších prostorech nezabere více než pár desítek minut. Balení obsahuje 9 dlaždic (0,81m²).
Dlaždice FATRASTEP se vyrábí v pěti různých odstínech v dezénu břidlice, kamene, dřeva a trávy, které můžete při pokládce také různě kombinovat.
| vlastnost: | venkovní, terasová, zámkový systém |
| Cena bez DPH: | 147,90 Kč |
| Cena s DPH | 179,00 Kč |