






| Kód: | F:87653009 |
| Cena s DPH: | 499,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 412,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 20,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 16,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 18 dny |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1,1 cm |
| model: | Helix Z1 |
| délka: | 22,9 cm |
| šířka: | 30,5 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, vinylový |
Plastová vstupní čistící rohož Helix Z1 se skládá ze zámkových rohožových dlaždic z recyklovatelné směsi PVC/NBR odolné vůči UV záření. Dlaždice jsou rozměrově stabilní a nevzniká tak mezi nimi po čase mezera. Plastová rohož Helix Z1 je 100% vinylová dlaždice, která seškrábe, špínu, bláto a základní vlhkost před vstupem do budovy.
Ideálním způsobem instalace rohože je její zapuštění do povrchu podlahy. Díky své tuhosti a optimální velikosti otvorů pro propadávání nečistot je ideální a bezpečná v místech, kde se pohybují handicapované osoby nebo také dámy s tenkými podpatky.
Jednotlivé rohože lze oříznout na požadovaný tvar a pomocí jednoduchého zámkového systému složit do požadovaného tvaru. Ideálním způsobem instalace rohože je její zapuštění do podlahy, ale je možné i povrchová montáž.
| vlastnost: | čisticí, venkovní, vnitřní, vstupní |
| Cena bez DPH: | 106,60 Kč |
| Cena s DPH | 129,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 183,50 Kč |
| Cena s DPH | 222,00 Kč |