




| Kód: | F:77226111 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 990,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 644,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 81,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 67,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 7 dny |
| hmotnost: | 3.84 |
| materiál: | plastový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1 cm |
| model: | Rita |
| délka: | 80 cm |
| šířka: | 120 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | výroba vstupních čisticích rohoží na míru |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Plastová vstupní čistící rohož Rita je velice účinná rohož pro venkovní i vnitřní použití. Jedná se o rohož s velmi drsným povrchem a výraznou stírací funkcí. Je příjemná na pohled, ale maximálně drsná při dotyku s obuví. Je protiskluzná a to i při velmi nízkých teplotách.
Je vhodná jak pro rodinné domy, tak i pro velká obchodní centra. Používá se primárně pro odstranění hrubých nečistot, proto je často v kombinaci s textilní rohoží, která se postará o zbylé drobné nečistoty a vlhkost.
| vlastnost: | zátěžová, čisticí, venkovní, vnitřní, vstupní |
| použití: | vstup do budovy, vstup do bytu, vstup do kanceláře, vstup do rodinného domu, vstupy, vstupní prostory |
| Cena bez DPH: | 438,80 Kč |
| Cena s DPH | 530,90 Kč |