




| Kód: | F:83332504 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 3 010,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 487,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 123,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 102,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 6 dny |
| hmotnost: | 6 |
| materiál: | plastový |
| určení: | před dveře |
| výška: | 1 cm |
| model: | Rita |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | výroba vstupních čisticích rohoží na míru |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Plastová vstupní čistící zóna Rita je velmi účinná pro venkovní i vnitřní použití. Jedná se o čistící zónu s drsným, protiskluzovým povrchem a výraznou stírací funkcí. Zóna je efektivně protiskluzná i při velmi nízkých teplotách díky své maximální drsnosti při dotyku s obuví. Zpracování čistící zóny je příjemné na pohled, nebude tedy působit jako rušivý element.
Čistící zóna je vhodná jak pro rodinné domy, tak i pro velká obchodní centra. Používá se primárně pro odstranění hrubých nečistot, proto je často v kombinaci s textilní rohoží, která se postará o zbylé drobné nečistoty a vlhkost.
| vlastnost: | zátěžová, venkovní, vnitřní |
| použití: | vstup do budovy, vstup do bytu, vstup do kanceláře, vstup do rodinného domu, vstupy, vstupní prostory |