






| Kód: | F:20000085 |
| Cena s DPH: | 999,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 825,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 41,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 33,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 3.4 |
| určení: | pod fitness stroje |
| výška: | 0,6 cm |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | MASTER |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Podložka pod fitness stroje dokonale chrání podlahu před poškozením. Podložku lze použít také při cvičení s činkami a další fitness aktivitách.
| Cena bez DPH: | 734,70 Kč |
| Cena s DPH | 889,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 147,90 Kč |
| Cena s DPH | 1 389,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 512,40 Kč |
| Cena s DPH | 620,00 Kč |