

| Kód: | F:81726837 |
| Cena s DPH: | 10 869,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 983,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 447,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 370,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 54 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 0,3 cm |
| model: | Rib ‘n’ Roll |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 120 cm |
| barva: | černá |
| dezén: | hrubé rýhování |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Rohože Rib ‘n’ Roll jsou rohože s výbornými pevnostními parametry. Používají se k pokrytí podlah, polic, vozíků nebo ložného prostoru dodávek a na mnoha dalších místech, kde by odložený předmět mohl sklouznout, upadnout nebo do něčeho narazit. Jsou odolné nízkým koncentracím kyselin a louhů.
| vlastnost: | protiskluzová, průmyslová, hladká |