

| Kód: | F:81716648 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 1 555,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 285,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 63,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 52,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 3.2 |
| materiál: | vinylový |
| výška: | 0,94 cm |
| model: | Airug |
| délka: | 150 cm |
| šířka: | 91 cm |
| barva: | černá |
| dezén: | jemné rýhování |
| odolnost: | 60/100 |
| protiskluzovost: | 80/100 |
| pohodlnost: | 60/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - plast: | vinylový |
Průmyslové protiúnavové rohože Airug jsou určeny do výrobních prostor a hal. Ergonomická rohož poskytující základní pracovní komfort je vyrobena z mikrobuněčného vinylu, zadržujícího v uzavřených buňkách miliony vzduchových bublinek. Všechny čtyři strany jsou uzavřeny a zešikmeny proti zakopnutí.
| vlastnost: | protiskluzová, protiúnavová, průmyslová, solitérní |
| použití: | suché prostředí |
| Cena bez DPH: | 9 735,30 Kč |
| Cena s DPH | 11 779,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 854,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 033,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 602,10 Kč |
| Cena s DPH | 3 148,50 Kč |