

| Kód: | F:87651254 |
| Cena s DPH: | 20 095,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 607,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 827,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 684,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 135 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| výška: | 0,8 cm |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, EPDM |
Černá pryžová EPDM podlahová guma má vynikající tlumící vlastnosti. Je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí.
Gumová podlahová guma je vyrobena z materiálu EPDM o tvrdosti 65° ShA, pevnosti 3 MPa. Pryž EPDM se vyznačuje vysokou odolností vůči stárnutí, povětrnostním vlivům, horké vodě, brzdovým a chladícím kapalinám, louhům a kyselinám. Guma EPDM má rozsah pracovních teplot od -50 do +150 °C.
| vlastnost: | tlumicí, hladká |