| Kód: | F:87651170 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 3 541,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 926,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 145,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 120,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 16.8 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 0,1 cm |
| délka: | 10 m |
| šířka: | 120 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | role |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdfsaf |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - guma: | gumový, NBR |
Černá pryžová NBR deska je velice nenáročná na údržbu, velice snadno a rychle se pokládá a čistí.
Gumová deska je vyrobena z materiálu NBR o tvrdosti 65° ShA, pevnosti 3 MPa. Hlavní předností pryže NBR je výborná odolnost vůči ropným produkům, olejům a tukům. Teplotní odolnost do 70°C.
| vlastnost: | tlumicí, hladká |
| použití: | garáže |