

| Kód: | F:86715990 |
| Cena s DPH: | 692,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 572,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 28,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 23,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 15 dny |
| hmotnost: | 0.95 |
| materiál: | textilní, polyamidový |
| určení: | předsíně, před dveře |
| výška: | 2 cm |
| model: | Robust |
| délka: | 45 cm |
| šířka: | 75 cm |
| značka: | FLOMA |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | polyamidový |
| materiál - textilní: | textilní |
Vnitřní vstupní čistící rohož Robust je stylová rohožka se zajímavým motivem. Rohožka je vyrobena ze 100% polypropylenu. Díky těmto materiálům je rohožka odolná a nenáročná na údržbu. Svým designem oživí jakýkoliv vstup do domu, bytu či kanceláře.
| vlastnost: | čisticí, vnitřní, vstupní |