













| Kód: | F:88009902 |
| Cena s DPH: | 2 423,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 002,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 99,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 82,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 20 dny |
| hmotnost: | 30 |
| materiál: | gumový |
| určení: | pod fitness stroje, do profesionálního fitness centra, posilovny, do domácího fitness, posilovny |
| výška: | 2,8 cm |
| model: | Sandwich |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | podložky pod fitness stroje |
| typ: | deska |
| barva: | bílá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU sandwich-č-b, SKU sandwich-lista |
| materiál - guma: | gumový, EPDM, SBR |
Gumová dlažba (modulová podlaha) FLOMA Sandwich je kombinace vlastností EPDM a SBR gumové podlahy. Nejčastěji se používá jako pochůzná plocha do fitness center a posiloven nebo jako tlumící desky pod cvičící stroje, činky a vzpěračské platformy. Jedná se o ekonomickou variantu, kdy vrchní pohledová vrstva je tvořena mixem EPDM a SBR materiálu. Díky tomuto složení velmi dobře absorbuje nárazy, pády při cvičení, zmírňuje dopady činek a cvičícího nářadí, čímž chrání podkladní vrstvu (beton, anhydrit). Díky elastické struktuře materiálového složení podlahy je trénink příjemnější a bezpečnější.
Montáž podlahy z gumové puzzle dlažby je jednoduchá a rychlá. Plochu, kde se má podlaha zkompletovat je třeba zamést (odstranit případné kamínky, větvičky apod.). Na tuto plochu pak přeneste jednotlivé díly dlažby a rozložte tak, aby všechny horní strany byly pohledové viz odstavec výše "Vysvětlení dvou možných rozdílných typů povrchů". Poté už jen jednotlivé dlaždice spojíte a podlaha je kompletní.
Dlažba je vyrobena z gumy, která má svojí typickou vůni/zápach. Při umístění dlažby/podlahy v interiéru může být několik prvních dnů cítit guma. Tento zápach během 3-15 dnů (v závislosti na místních podmínkách) postupně zmizí/odvětrá, než se tak stane, doporučujeme častější větrání.
| vlastnost: | antivibrační, podlahová, tlumicí, dvouvrstvá |