




















































| Kód: | F:80903152 |
| Cena s DPH: | 3 459,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 859,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 142,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 117,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 20 dny |
| hmotnost: | 36.1 |
| materiál: | gumový |
| určení: | do profesionálního fitness centra, posilovny, do domácího fitness, posilovny, na zimní stadion |
| výška: | 1,6 cm |
| model: | SF1100, IceFlo |
| délka: | 200 cm |
| šířka: | 100 cm |
| značka: | FLOMA |
| ostatní: | podlahy do profesionálního fitness centra, posilovny, podlahy do domácího fitness, posilovny |
| typ: | deska |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | SKU-RAL5015-1,6cm, SKU-RAL5015-1,6cm+LEP |
| materiál - guma: | gumový |
Podlahová guma (deska) FLOMA IceFlo SF1100 s příměsí 10% EPDM barevného granulátu v provedení 10% modrá je velice dobře odolná vůči poškození od ledních bruslí, je rezistentní vůči vodě a tlumí hluk a vibrace. Tedy je perfektní volbou dlažby pro plochy kolem kluziště, střídačky, šatny, fitness pro hokejisty a další místa na zimních stadionech. Díky vlastnostem použitého materiálu je dlažba odolná proti poškození od ostří bruslí a současně jej netupí. Tedy nepropustná a velmi houževnatá podlaha vyrobena z pryžového granulátu a vláken.
Dlažba je vyrobena z gumy, která má svojí typickou vůni/zápach. Při umístění dlažby/podlahy v interiéru může být několik prvních dnů cítit guma. Tento zápach během 3-15 dnů (v závislosti na místních podmínkách) postupně zmizí/odvětrá, než se tak stane, doporučujeme častější větrání.
| vlastnost: | podlahová, tlumicí, formátovaná |