












| Kód: | F:82005764 |
| Cena s DPH: | 3 345,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 764,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 137,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 113,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| hmotnost: | 5.1 |
| výška: | 5,4 cm |
| model: | HV |
| délka: | 50 cm |
| šířka: | 32,5 cm |
| typ: | s víkem, 5x34,5x38,6 |
| barva: | modrá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| počet kanálů: | 5 kanálů |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr kanálu: | 34,5 x 38,6 mm |
Kabelový most DEFENDER MIDI 5 2D HV disponuje modrým víkem a pěti kanály pro ochranu kabelů, hadic či trubek na chodnících, ve výrobních provozech, na výstavách, kulturních akcích, v kancelářích apod.
Tyto kabelové mosty jsou vysoké 5,4 cm, což umožnuje jejich snadný přejezd většině běžných vozíků. Jedná se o kratší středový díl. Kromě těžkého provozu zvládnou i nejrůznější vozíky a lehká užitková vozidla - nákupní košíky, skladové policové vozíky, paletové a vysokozdvižné vozíky. Lze spojit pro dostupnost více než pěti kanálů. Tento typ kabelového mostu je modulární a je navržen pro snadnou instalaci na místě využití.
Tyto kabelové mosty jsou vhodné pro silniční provoz.
| vlastnost: | kabelová, modulární |
| Cena bez DPH: | 818,20 Kč |
| Cena s DPH | 990,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 361,60 Kč |
| Cena s DPH | 5 277,60 Kč |