





| Kód: | F:87502476 |
| Cena s DPH: | 381,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 0.019 |
| výška: | 1 cm |
| model: | MINI SCRAPER |
| délka: | 6,7 cm |
| šířka: | 6,3 cm |
| barva: | oranžová |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
Polohovatelná škrabka MINI SCRAPER je kompaktní nástroj pro odstraňování nečistot z různých povrchů. Díky svému malému a praktickému designu se škrabka MINI SCRAPER hodí do každého nástrojového kufříku.
Tato škrabka je vybavena polohovatelnou hlavou, která umožňuje snadné nastavení úhlu sklonu nože a usnadňuje tak odstraňování nečistot z různých úhlů a míst. Škrabka MINI SCRAPER je vhodná pro odstraňování různých nečistot, jako jsou nálepky, lepidla, barva, nebo mastnota, a to z různých povrchů, včetně skla, kovu, plastu a dřeva.
Patentované keramické čepele, 100% recyklovatelné. Bezpečnější díky Finger-friendly hraně než klasické kovové čepele, poskytující 11,2x delší dobu používaní než ocel a odolnost teplotě od -40 až 1600 °C. Bezpečnostní čepele SLICE jsou chemicky netečné, nemagnetické, nevodivé, nejiskřivé, nerezavějící bez potřeby mazání. Na výměnu čepelí nejsou nutné žádné nástroje.
| vlastnost: | polohovatelná |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,40 Kč |