




| Kód: | F:80090013 |
| Cena s DPH: | 355,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 294,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 4 dny |
| hmotnost: | 0.0212 |
| určení: | na krabice |
| výška: | 1,1 cm |
| model: | SLICE |
| délka: | 13,9 cm |
| šířka: | 2,2 cm |
| barva: | oranžová, oranžová |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Polohovatelný nůž na krabice Slice 10476 používá stejnou čepel přátelskou k prstům a stejné bezpečnostní výhody jako ostatní nože na krabice. Vlastní patentovanou jedinečnou hranu, která je bezpečná na dotek a vydrží až 11,2krát déle než srovnatelné kovové čepele. Štíhlá rukojeť umožňuje manévrování ve stísněných prostorech a je vybavena bočním posuvníkem pro snadnější manipulaci s palcem.Tento nůž používat oboustranně: stačí otočit hranu čepele v rukojeti pro leváky.
Hlavní rozdíl mezi klasickými ocelovými nebo keramickými čepelemi jiných nožů proti noži Slice je v tloušťce a dvojitém broušení! Díky úhlu zkosení mikro čepele dochází k rozložení tlaku při řezání a účinně brání hlubokým řezným ranám. Nůž je opatřen odolnou, nylonovou rukojetí s nastavením 3 různých délek vyměnitelné čepele, což umožňuje uživateli vybrat správnou hloubku ostří pro danou úlohu.
Zásluhou použitého patentovaného broušení ostří Finger-friendly® je čepel ostrá jen tak, jak je potřeba k řezání různých typů materiálů a také je čepel odolná vůči pádům na zem. Díky tomuto broušení poskytuje 11,2 x delší dobu používání než u ocelových nožů.
Keramické čepele Slice jsou nejiskřivé, nemagnetické a chemicky netečné. Nepodléhají korozi a vydrží při teplotách až do 1600 °C.
| vlastnost: | polohovatelná |
| Cena bez DPH: | 241,50 Kč |
| Cena s DPH | 292,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 483,00 Kč |
| Cena s DPH | 584,40 Kč |