


| Kód: | F:81716714 |
| Výrobce: | F |
| Cena s DPH: | 32 684,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 012,30 Kč |
| Přepočtená cena: | 1 340,60 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1 108,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 9 dny |
| hmotnost: | 50 |
| materiál: | vinylový |
| výška: | 0,94 cm |
| model: | Cushion Stat |
| délka: | 18,3 m |
| šířka: | 91 cm |
| typ: | role |
| barva: | žlutá |
| odolnost: | 60/100 |
| protiskluzovost: | 80/100 |
| pohodlnost: | 60/100 |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| související: | #SKU sdsdfgfds |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | dílny, dílenské provozy |
| materiál - plast: | vinylový |
Ergonomická protiúnavová rohož ze staticky disipativní, pružné mikrobuněčné vinylové pěny. Snižuje únavu zaměstnanců a odvádí elektrostatický náboj. Jemně strukturovaný povrch zvyšuje trakci a snadno se čistí. Protiúnavové vlastnosti jsou dosaženy použitím pružné vinylové mikrobuněčné pěny. Okraje na všech stranách jsou sešikmeny pro minimalizaci rizika zakopnutí.
Volitelně lze rohož opatřit konektorem k připojení zemnícího kablíku. Rohož je dodávána bez konektoru a zemnícího kablíku. V případě zájmu o dodání rohože s konektorem, je toto nutno uvést v objednávce. Další volitelné ESD příslušenství k této rohoži naleznete v souvisejícím zboží.
| vlastnost: | antistatická, ESD, protiskluzová, protiúnavová |
| použití: | suché prostředí |
| Cena bez DPH: | 40 971,80 Kč |
| Cena s DPH | 49 575,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 584,90 Kč |
| Cena s DPH | 33 377,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 175 694,40 Kč |
| Cena s DPH | 212 590,20 Kč |