


| Kód: | F:81001011 |
| Cena s DPH: | 1 547,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 279,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 63,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 52,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 8.8 |
| určení: | na ochranu zdí, stěn |
| výška: | 4 cm |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 25 cm |
| typ: | s reflexním pruhem |
| barva: | černá, žlutá |
| tloušťka: | 4 cm |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Ochrana stěn a zdí je vyroben ze silné pryže, která poskytuje vysokou odolnost proti oděru a povětrnostním vlivům. Ochrana stěn je navržen tak, aby chránil dokovací vůz i fasádu budovy před možným poškozením během nakládacích a vykládacích operací.
Ochrana stěn je základním vybavením každé překládací stanice a přispívá k bezpečnému a efektivnímu provozu při manipulaci se zbožím.
| vlastnost: | reflexní, protiskluzová |
| Cena bez DPH: | 341,10 Kč |
| Cena s DPH | 412,70 Kč |