




| Kód: | F:82005737 |
| Cena s DPH: | 8 372,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 919,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 343,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 284,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 20.9 |
| materiál: | plastový |
| výška: | 8,7 cm |
| model: | DEFENDER XXL |
| délka: | 70 cm |
| šířka: | 69,6 cm |
| typ: | s víkem, 2x61x59, 2x62x65, 1x60x63 |
| barva: | černá, žlutá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| počet kanálů: | 5 kanálů |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr kanálu: | 61 x 59 mm, 62 x 65 mm, 60 x 63 mm |
Kabelový most DEFENDER XXL disponuje žlutým víkem a pěti kanály pro ochranu kabelů, hadic či trubek na chodnících, ve výrobních provozech, na výstavách, kulturních akcích, v kancelářích apod.
Tyto kabelové mosty jsou vysoké 8,7 cm, což umožnuje jejich snadný přejezd většině běžných vozíků. Kromě těžkého provozu zvládnou i nejrůznější vozíky a lehká užitková vozidla - nákupní košíky, skladové policové vozíky, paletové a vysokozdvižné vozíky. Tyto kabelové mosty jsou vhodné pro silniční provoz.
Samostatně dostupné koncové rampy (samec/samice) zajišťují bezpečné vkládání a vyjímání kabelů.
| vlastnost: | kabelová, hadicová |
| Cena bez DPH: | 4 721,10 Kč |
| Cena s DPH | 5 712,50 Kč |