| Kód: | F:87651198 |
| Cena s DPH: | 299,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 247,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Nyní vyprodáno |
| hmotnost: | 0.3 |
| materiál: | gumový, pryžový |
| určení: | na ochranu stěn |
| výška: | 3 cm |
| model: | KV30 |
| délka: | 8 cm |
| šířka: | 8 cm |
| značka: | FLOMA |
| typ: | se šroubem, M12x37 |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový, SBR |
Gumové dorazy se šroubem ve tvaru komolého jehlanu jsou vyráběny z pryže NR/SBR o tvrdosti 55°ShA. Rozsah pracovních teplot je od -40°C do +90°C.
Pryžové dorazy se používají všude tam, kde je potřeba ochránit stěny a nábytek před nárazy. Chrání Váš majetek před nárazy dveří a klik.
| Cena bez DPH: | 527,80 Kč |
| Cena s DPH | 638,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 373,90 Kč |
| Cena s DPH | 1 662,40 Kč |