



| Kód: | F:82324000 |
| Cena s DPH: | 1 328,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 098,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 54,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 45,00 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 18.3 |
| materiál: | gumový |
| výška: | 15 cm |
| délka: | 100 cm |
| šířka: | 40 cm |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| typ: | OB3 |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - guma: | gumový |
Gumový kryt obrubníku lze použít k zakrytí běžných obrubníků z tvrdých materiálů. Díky tomuto krytu budou dětská hřiště a sportoviště bezpečnější. Při použití těchto gumových krytů se výrazně sníží riziko úrazu při pádu na tvrdý obrubník. Materiál je měkký, příjemný na dotek a odolává povětrnostním vlivům. Díky vynikající schopnosti tlumení nárazů, extrémní odolnosti a dlouhodobé pružnosti jsou ideální pro dětská hřiště. Při objednání jsou přiloženy i spojovací kolíky, které jsou součástí dodávky a není nutné je objednávat zvlášť.