




| Kód: | F:80065791 |
| Cena s DPH: | 20 182,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 680,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 828,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 684,40 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 25 |
| materiál: | plastový |
| výška: | 3 cm |
| délka: | 900 cm |
| šířka: | 15,6 cm |
| typ: | 2x23x23 |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| inspirace, realizace: | výrobní haly, prostory |
| kde - inspirace, realizace: | sklady |
| počet kanálů: | 2 kanály |
| materiál - plast: | plastový |
| rozměr kanálu: | 23 x 23 mm |
Kabelový most s drážkou pro 2 kabely slouží jako ochrana kabelů ve výrobních provozech, na výstavách, kulturních akcích atd. Tedy perfektní volbou pro ochranu kabelů v interiérech či exteriérech. Díky své šikmé hraně chrání kabely před kolovou dopravou jako jsou automobily a vysokozdvižné vozíky. Velký průměr kanálů o průměru 2,3 cm jsou vhodné pro vysoce namáhávé kabely. Nabízí vysokou nosnost, snadnou údržba, rychlou montáž a demontáž, protiskluznost a stabilitu. Tento kabelový most disponuje předřezanou štěrbinou na zadní straně pro snadné vkládání kabelů.
Kabelový most se vyrábí pouze v rovném provedení, nelze tedy tvořit zatáčky.
| vlastnost: | kabelová |
| použití: | festivaly, venkovní akce |
| Cena bez DPH: | 6 919,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 372,00 Kč |