




















































| Kód: | F:78870930 |
| Cena s DPH: | 267,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 220,70 Kč |
| Přepočtená cena: | 11,00 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 9,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 dny |
| hmotnost: | 0.7 |
| výška: | 1 cm |
| model: | Industry Ultra |
| délka: | 51 cm |
| šířka: | 14 cm |
| značka: | Fortelock |
| ostatní: | doplňky, příslušenství |
| barva: | černá |
| dezén: | kůže |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový, PVC |
Nejrychlejší kvalitní vinylová podlaha i bez lepení - to je systém zámkové dlažby Fortelock, který ušetří Váš čas, peníze i starosti. Díky optimálně vyváženému složení materiálu a promyšlené konstrukci získáte vysoce odolnou PVC dlažbu, která se snadno instaluje, jednoduše udržuje a skvěle vypadá. PVC podlahy Fortelock vynikají zejména díky své voděodolnosti, protiskluznosti, tlumení zvuků a chemické odolnosti.
Tento druh dlažby doporučujeme do míst, která se vyznačují velmi vysokou zátěží, požadavkem na odolnost, kvalitní a rychlou pokládku a renovaci. Jejich uplatnění nalezneme zejména ve sféře průmyslu, kde se velmi často používají. Ať už se jedná o odvětví strojírenství, farmacie nebo sklady a expedice.
Nájezdy Fortelock jsou určeny pro dlažbu Fortelock Industry Ultra. Nájezdy se používají všude tam, kde je potřeba zajistit nájezd na vinylovou dlažbu Fortelock nebo tam kde hrozí riziko zakopnutí.
Jedná se o kvalitní český výrobek s mnoholetou tradicí výroby a veškerými certifikáty. vinylová dlažba Fortelock již byla dodána do více než 26 zemí, vyrobeno bylo již přes 1.000.000 vinylových dlaždic!
Dlažbu Fortelock Industry Ultra lze položit na jakýkoli pevný povrch a většinou nebude vyžadovat lepení a to i pro zatížení do 5100 kg pro polyuretanová či plná gumová kolečka pojízdné techniky nebo 6600 kg pro penumatiky. Lepení dlaždic doporučujeme v následujících situacích lepidlem Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456, Murexin PU 330, Dipur Polychem:
| vlastnost: | Bfl-S1 |
| Cena bez DPH: | 36,40 Kč |
| Cena s DPH | 44,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,30 Kč |
| Cena s DPH | 200,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,90 Kč |
| Cena s DPH | 306,00 Kč |