






| Kód: | F:20067442 |
| Cena s DPH: | 358,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 295,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 14,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| hmotnost: | 2.029 |
| výška: | 4,5 cm |
| délka: | 480 cm |
| šířka: | 8,4 cm |
| barva: | černá |
| nasobek_hodnoty: | 1 |
| materiál - plast: | plastový |
Tento černý plastový obrubník je diskrétním a praktickým řešením pro oddělení trávníků, záhonů a cest. Díky nízkému profilu a černému odstínu je téměř neviditelný, přičemž zajišťuje pevné a spolehlivé ohraničení. Vyroben z odolného plastu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou instalaci.
| vlastnost: | venkovní, zahradní |